Medlemmer 2017

Per Ørjan Eriksen

Trostveien 8
9325 Bardufoss

Mob: 913 35 679

Email: attol@online.no

MC: Aprilia RSV4

Mona Strøm Pedersen

Mellombygdveien 140, 9321 Moen

Mob: 928 23 176


Email: monaspedersen@hotmail.com

MC: Honda CBF 600 -11

Tove K Westerbotn

Olderveien 2B, 9325 Bardufoss

Mob: 905 94 580


Email: westerbotn@gmail.com

MC: Yamaha FZ1-SA 

Trond A. Johnsen

Fjellvn 3, 9325 Bardufoss

Mob: 901 88 264

Email: trond-arild@live.no

MC: BMW K1200LT   -04

Hallvar Rochmann

Parkvegen 3, 9325 Bardufoss

Mob: 901 23 590


Email: hallvar.rochmann@gmail.com

MC: HD  V-rod    -05

Ottar Olsen

 
R.I.P.

Roger Hanssen

Olea Borgestadsvei 1, 9325 Bardufoss

Mob: 976 55 437

Email: roger.hanssen@troms-kraft.no

MC: BMW R1100RT   -98

Geir Arild Bekkevoll

Granbergveien, 9360 Bardu
 
 
Mob: 916 64 468
 
 
MC: Honda CBR 900 RR

Lars Kristian Knudsen

Engslettbakken 4, 9310  Sørreisa

Mob: 407 25 947

Email: knudsen@wellington.no

Mc: Honda Valadero 125

Stig Knutsen

Engslettbakken 4, 9310  Sørreisa

Mob: 90547160

Email: knudsen@wellington.no

Mc: Yamaha Virago     -93

Jan Åge Velta

Ringveien 11A, 9311  Brøstabotn

Mob:  958 00 250

Email: jan.velta@gmail.com

MC: Suzuki Bandit 1200S    -01

Torbjørg Myrheim

Vasshaugli
9370 Silsand
 
Mob: 918 85 240
 
 
MC: HD Sporster 883

Frank Trulssen

Friluftsveien 30
9325 Bardufoss

Mob: 909 70 228

Email: ftrulssen@yahoo.no

Mc: Yamaha YZF R6 -00

Per-Gunval Mortensen

Øvre Salangen
9350 Sjøvegan

Mob: 958 76 663

Email: per.mortensen@salangen.net

MC: Honda Gold Wing
 

Inger Lise Fjellstad

Møllerhaugveien 376, 9322 Karlstad

Mob: 917 64 057

Email: inger-lf@online.no

Mc: Yamaha Virago 1100  -98

Jørn Limo

Øvre Salangen, 9350 Sjøvegan

Mob: 918 68 681

Email: jorn.limo@avinor.no

Mc: Ducati Monster 900ie   -02

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

20.06 | 16:26

Dessverrre blir det ikke Istindrally i år

...
20.06 | 13:58

Hei, har dere mc treff i år?

...
20.05 | 12:58

Motorsykkelens dag er 2. juni i år. Salg av grillmat, vafler, brus og kaffe foregår fra kl 1000 til ca kl 1430 - Paraden starter kl 11

...
19.05 | 11:35

Når er motorsykkelentusiaster dag 2018?

...
Du liker denne siden
Hei!
Prøv å lage din egen hjemmeside som jeg.
Det er enkelt, og du kan prøve det helt gratis.
ANNONSE